GÜNCEL ERASMUS+ PROGRAMI ÖĞRENCİ/PERSONEL HAREKETLİLİKLERİ BAŞVURU VE DEĞERLENDİRME SONUÇLARI İLANI

  Toros Üniversitesi'nin Değerli Mensupları ve Kıymetli Öğrencileri 

  Üniversitemiz Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü Erasmus Koordinatörlüğü'ne, 13 Mart 2020 tarihli 31067 sayılı Resmi Gazetede “Kamu Görevlilerinin Yurtdışına Çıkış İzni” konulu bildiri T.C. Dışişleri Bakanlığı-Avrupa Birliği Başkanlığı-Türkiye Ulusal Ajansı Yükseköğretim Koordinatörlüğü tarafından gönderilen, 22.05.2020 tarih ve "Erasmus+ COVID-19 Bilgilendirme" konulu yazısına istinaden Erasmus+ Programlarından yararlanmak isteyen ancak COVID-19 pandemisi sebebiyle hareketliliklerini yarıda bırakmış veya başlayamamış öğrenci ve personelimiz için aşağıdaki gündem başlıkları altında;

  1. 2020/2021 akademik yılı erasmus personel hareketliliği ilanlarının açılması ve ötelenen hareketliliklerin durumu,
  2. 2020/2021 akademik yılı bahar dönemi için erasmus öğrenci hareketliliği ilanlarının açılması,
  3. Erasmus+ programı staj hareketlilikleri kapsamında giden katılımcı öğrencilere kabul mektupklarını getirmeleri için ek süre verilmesi .
  4. 2019/2020 akademik yılı bahar dönemi için erasmus öğrenci hareketliliği kapsamında covid-19 pandemisi yüzünden başarısızlık ve devamsızlıktan dolayı hibelerinde kesintisi yapılmaması konularında.

  Erasmus+ seçim ve değerlendirme komisyonu tarafından projelerimiz kapsamında yukarıda bahsi geçen  hususlarda  kararlar almıştır.

   ERASMUS+ HAREKETLİLİKLERİMİZ KAPSAMINDA  GÜNCEL   PERSONEL -ÖĞRENCİ  DEĞERLENDİRME-SONUÇ ASİL /YEDEK İSİM  LİSTESİ VE DİĞER HUSUSLARDA  ALINAN KARARLAR  İÇİN TIKLAYINIZ 

  Öğrenci Hareketlilikleri Dilekçe Örnekleri:

   

  “Erasmus Haydalanma Beyan ve Taahütname (Giden Öğrenci)

   

  Erasmus Feragat Dilekçesi (Giden Öğrenci) 

   

  “ Üniversite Tercih Dilekçesi (Giden Öğrenci)

  İkili Anlaşmalarımıza  https://erasmus.toros.edu.tr/ikilianlasma linkinden ulaşabilirsiniz.